Proses Modülleri

Yatırımlarınız ve Üretimleriniz Güvende!
• Lego mantığı tasarımı,
• Kolay Kapasite artışı,
• Tak-Çalıştır,
• Kullanıcı dostu.

Talepleriniz için lütfen tıklayınız...

 

Stok Endüstriyel, bölgesel çalışan ve büyüme hedefi olan daha küçük ölçekli gıda işletmelerinin ihtiyaçlarını da karşılamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu amaçla, belirli prosesleri gerçekleştirmek üzere modüler yapıda, standartize edilmiş çeşitli proses üniteleri de geliştirip seri üretim teknikleri ile üreterek müşterilerine sunmaktadır.

Kendine ait bir operatör paneli üzerinden çalıştırılabilen bu modüler proses üniteleri adeta bir lego mantığı ile dizayn edilmiştir. Yani müşteri ihtiyaçları gelişip kapasite artışı gerektiğinde; devam eden üretimleri aksatmadan, ekleme yapılıp kapasite artışı sağladığı gibi diğer proses üniteleri ile de tam uyumlu çalışabildiği için, tek bir merkezden çalıştırılabilen tam entegre bir gıda işletmesinin parçaları haline de dönüşebilmektedir.

Bu eşsiz özellikleri ile geliştirilmiş proses modülleri, büyüme sürecindeki gıda işletmelerine zaman içerisinde aşamalı olarak "yapmış oldukları yatırımı çöpe atmadan" entegre bir gıda işletmesi oluşturabilecekleri bir yapı sunmaktadır.

Çeşitli kapasitelerde Proses Modülü ihtiyaçlarınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR