İnsan Kaynakları

Yenilikçi, yaratıcı ve yapıcı zekaya sahip bir ekip ile birlikte çalışmanın getirdiği avantajla; Stok Endüstriyel' de her birey, kendi bulunduğu ortama ve işine katma değer sağlamaktan büyük bir haz alır.

 

Stok Endüstriyel gıda sektörüne yönelik yüksek standartlara sahip ürün ve hizmetler sunan %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Önde gelen gıda üreticisi müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve hizmetler ile güvenilir bir tedarikçi ve çözüm ortağı olma misyonunu 1998 yılından bu yana başarı ile sürdürmektedir.

Stok Endüstriyel çalışma kültürü, çalışanlara saygı, sevgi ve güven sınırları içerisinde, açık ve çift taraflı iletişime dayalı, uzun yıllar devam etmesi hedeflenen bir çalışma ortamı sağlama prensibine dayanır.

Tüm çalışanların ekip ruhuna güç katarak, dürüstlük, güven ve etik değerlere yürekten bağlı, işini severek, keyifle çalışması temel hedeftir. Yenilikleri takip ederek sürekli gelişim imkanlarını kurum içinde deneyimleme olanakları özellikle desteklenir.

Müşterileri ile birlikte sürekli büyüyen ve müşteri portföyü her geçen gün artan Stok Endüstriyel, birlikte yeni başarılara imza atacağı genç ve dinamik çalışma arkadaşlarını kendi bünyesine katmaya büyük bir önem vermektedir. Listelenen Açık Pozisyonlar için siz de aramıza katılmak isterseniz lütfen CV'nizi [email protected] e-mail adresine gönderiniz.

Yapacağınız tüm başvurular İnsan Kaynakları Politikamız gereği gizli tutulacaktır, kesinlikle paylaşılmayacaktır ve başka amaçla kullanılmayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR