Anasayfa > Ürünler > Boru Fittings Malzemeleri
Boru Fittings Malzemeleri

İçecek, gıda, süt, kozmetik ve ilaç gibi sektörler için yüksek kalite ve hijyen standartlarında boru ve ek parçalarını uygun fiyat ve teslim süresi ile hizmetinizdeyiz. Orbital Kaynak için uygun DIN ve SMS standartlarında 304L ve 316L kalite paslanmaz:

•   Boru,
•   Dirsek,
•   Tee,
•   Reduksiyon,
•   Rekor,
•   Clamp,
•   Flanş, vb...

gibi malzemeler için tek adresiniz "Stok Endüstriyel"

İçecek, gıda, süt, kozmetik ve ilaç gibi sektörlerde ürünlerin, hazırlanması, işlenmesi, transferi ve depolanması için paslanmaz tesisat ve proses hatları kullanılmaktadır. Tesis ilk defa kurulurken yapılan bu tesisat ve proses hatlarında, her üretimden önce; sanitasyon, dezenfeksiyon, sterilizasyon;  her üretimden sonra da kimyasal temizlik gibi işlemler uygulanmaktadır. Yani bu tesisat ve proses hatları sürekli olarak yüksek sıcaklık ve kimyasal etkilere maruz kalmaktadır.  Bu nedenle bu tesisatları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için uygun malzeme kalitesi ve iyi bir işçilik şarttır. Seçilen malzemeler; kaynaklı birleştirme için uygun bileşimde, yüksek sıcaklık ve korozif maddelere dayanıklı olmalıdır. Uzman Satış Danışmanlarımız uzun yıllara dayanan tecrübe ve derin bilgi birikimleri ile doğru malzeme seçimi ve temini konusunda her zaman yanınızda ve hizmetinizdedir. Siz de, uygulamanıza ve ihtiyacınıza en uygun malzemeyi, %100 performans garantisi ile, tek seferde, en kısa sürede ve en ekonomik maliyet ile temin etmek istiyorsanız, zaman ve para kaybetmek istemiyorsanız lütfen satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeden karar vermeyiniz. Satış Danışmanlarımız ile irtibata geçmek için "sales@stokltd.com" adresine e-posta gönderebilir veya burayı tıklayabilirsiniz.
Boru Fittings Malzemeleri - Stok Endüstriyel Tasarım Danışmanlık Tic. A.Ş.
Stok Endüstriyel; malzeme satışı, proses, mühendislik ve otomasyon konularında Gıda üreticisi olan Müşterilerinin Komple Çözüm Ortağıdır.
Alfa laval Türkiye, Axxair Türkiye, T-Drill Türkiye, Negele Türkiye, Alfa laval Yetkili Distribütörü, Axxair Yetkili Distribütörü, T-Drill Yetkili Distribütörü, Negele Yetkili Distribütörü, gıda prosesi, mühendislik, otomasyon, anahtar teslim gıda tesisleri