Anasayfa > Hizmetler > Satış Danışmanlığı
Satış Danışmanlığı

Doğru Ekipman Seçimi Uzmanlık Gerektirir.

Uzman Satış Danışmanlarımız tarafından:

•   Pompa,
•   Vana,
•   Plakalı Eşanjör,
•   Enstrumantasyon,
•   Karıştırıcı,
•   Yedek Parça, vb...

pek çok ekipmanlar, kapasite hesapları titizlikle yapılarak seçilir ve en uygun fiyat performans garantisi ile sunulur.

Doğru malzeme seçimi için; uygulamayı, ürünün teknik ve fiziksel özelliklerini, kimyasal etkileşimini çok iyi bilmek, sıcaklık, basınç, debi gibi pek çok parametreyi de titizlikle sorgulamak gerekmektedir. Uzman Satış Danışmanlarımız uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve derin bilgi birikimleri ile her zaman yanınızda ve hizmetinizdedir. Siz de, uygulamanıza ve ihtiyacınıza en uygun malzemeyi, %100 performans garantisi ile, tek seferde, en kısa sürede ve en ekonomik maliyet ile temin etmek istiyorsanız, zaman ve para kaybetmek istemiyorsanız lütfen satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeden karar vermeyiniz. Satış Danışmanlarımız ile irtibata geçmek için "sales@stokltd.com" adresine e-posta gönderebilir veya burayı tıklayabilirsiniz.
Satış Danışmanlığı - Stok Endüstriyel Tasarım Danışmanlık Tic. A.Ş.
Stok Endüstriyel; malzeme satışı, proses, mühendislik ve otomasyon konularında Gıda üreticisi olan Müşterilerinin Komple Çözüm Ortağıdır.
Alfa laval Türkiye, Axxair Türkiye, T-Drill Türkiye, Negele Türkiye, Alfa laval Yetkili Distribütörü, Axxair Yetkili Distribütörü, T-Drill Yetkili Distribütörü, Negele Yetkili Distribütörü, gıda prosesi, mühendislik, otomasyon, anahtar teslim gıda tesisleri