Anasayfa > Ürünler > Orbital Kaynak
Orbital Kaynak

•   Prefabrik Kaynak,
•   Hat Üstü Kaynak,
•   Açık Kafa Kaynak,
•   Tübüler Kaynak,
•   Kaynak Aksesuarları,
•   Kaynak Sarf Malzemeleri,

Gıda, ilaç ve kozmetik endüstrilerinde sıvı transferi yapılan paslanmaz boru hatlarının tesisinde TIG kaynağı ile borular, ek parçaları, vanalar ve enstrumanlar iç yüzeyde pürüzsüz bir yüzel olacak şekilde birleştirilir. Bu kaynak tekniğinde genellikle dışarıdan herhangi bir malzeme ilave edilmeden birleşim noktasındaki paslanmaz malzeme eritilerek birleşim sağlanır. Malzemenin erime miktarı ve kaynak hızı kaynak yörüngesi boyunca sistem tarafından otomatik olarak değiştirilir. Bu sayede çökme veya çıkıntı olmadan pürüzsüz ve hijyenik bir kaynak yüzeyi elde edilir. Bu kaynak kalitesi ürün kalitesini direk olarak etkilemektedir. Bunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilen Stok Endüstriyel 15 yılı aşkın bir süredir orbital kesme ve kaynak makinelerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Orbital Kaynak makineleri ile ilgili daha detaylı bilgi, demo ve teklif talepleriniz için lütfen buraya tıklayınız.
Orbital Kaynak - Stok Endüstriyel Tasarım Danışmanlık Tic. A.Ş.
Stok Endüstriyel; malzeme satışı, proses, mühendislik ve otomasyon konularında Gıda üreticisi olan Müşterilerinin Komple Çözüm Ortağıdır.
Alfa laval Türkiye, Axxair Türkiye, T-Drill Türkiye, Negele Türkiye, Alfa laval Yetkili Distribütörü, Axxair Yetkili Distribütörü, T-Drill Yetkili Distribütörü, Negele Yetkili Distribütörü, gıda prosesi, mühendislik, otomasyon, anahtar teslim gıda tesisleri