Anasayfa > Ürünler > Boru Şekillendirme
Boru Şekillendirme

•   Tee Açma,
•   Uç Şekillendirme,
•   Flanş Açma,
•   Aksesuarlar,
•   Sarf Malzemeler.

Paslanmaz boruların tesisatlarda kullanılması için; kesme, branşman alma , Tee açma, kaynak ağzı açma, flanş açma, uç genişletme, vb... birçok işlem yapılmaktadır. Yapılan tesisatın hem mukavemet hem de hijyenik standartları max. düzeyde karşılaması için bu işlemleri yapacak makine ve ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Stok Endüstriyel 15 yıldır bu makine ve ekipmanları müşterilerinin kullanımına sunup bu alanda önemli bir rol üstlenmekte ve öncülük etmektedir. Siz de hem yapılan işin kalitesini artırmak, zamandan tasarruf etmek ve para kazanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Demo ve teklif talepleriniz için lütfen buraya tıklayınız.

Boru Şekillendirme - Stok Endüstriyel Tasarım Danışmanlık Tic. A.Ş.
Stok Endüstriyel; malzeme satışı, proses, mühendislik ve otomasyon konularında Gıda üreticisi olan Müşterilerinin Komple Çözüm Ortağıdır.
Alfa laval Türkiye, Axxair Türkiye, T-Drill Türkiye, Negele Türkiye, Alfa laval Yetkili Distribütörü, Axxair Yetkili Distribütörü, T-Drill Yetkili Distribütörü, Negele Yetkili Distribütörü, gıda prosesi, mühendislik, otomasyon, anahtar teslim gıda tesisleri