Anasayfa > > Hakkımızda
Hakkımızda

Ünvan: Stok Endüstriyel Tasarım Danışm. San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Çalı Mah. Çınarlık Cad. No: 6 Nilüfer / BURSA

Tel. / Fax.: 0224 482 47 20 (PBX) / 0224 482 47 27

Vergi D. & No: ÇEKİRGE V.D. 781 044 6137

Tic.Sic. No: 46686 / 55410

Mersis No: 0781044613700012

Ödenmiş Sermaye: 2.729.155 TL

1998 yılında Bursa’da kurulmuş olan Stok Endüstriyel, gıda sektöründe uzmanlaşmış kadroları ile önde gelen gıda firmalarının en çok tercih ettiği güvenilir bir tedarikçi ve lider bir mühendislik şirketidir. Başta süt ürünleri ve meyve suyu olmak üzere gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalara modern üretim tesisleri, üretim hatları, proses makinaları, hijyenik akış ekipmanları, proses enstrümantasyon malzemeleri, tank ekipmanları, plakalı ısı değiştiriciler, otomasyon malzemeler, servis - yedek parça, proses otomasyonu ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün gelişmesine önemli katkılar sağlayan şirket, modern toplumda artan müşteri beklentilerini en optimum düzeyde karşılayabilmek için, çalıştığı firmalara özel geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Hali hazırda üretim yapan kurulu tesislerin, modernizasyon, revizyon, kapasite artışı, bakım, arıza, 7/24 teknik destek, malzeme ve yedek parça gibi çok çeşitli ihtiyaçlarını Tek noktadan karşılayabilmek için organize olan şirket, gerekli tüm imkanları bünyesinde barındırmakta ve bu yönü ile fark yaratmaktadır.

Stok Endüstriyel, bölgedeki en büyük ve en çok çeşide sahip teknik malzeme deposu sayesinde "STOK'tan Adrese Derhal Teslim" yöntemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve en ekonomik fiyatlarla karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Hakkımızda - Stok Endüstriyel Tasarım Danışmanlık Tic. A.Ş.
STOK ENDÜSTRİYEL
Alfa laval Türkiye, Axxair Türkiye, T-Drill Türkiye, Negele Türkiye, Alfa laval Yetkili Distribütörü, Axxair Yetkili Distribütörü, T-Drill Yetkili Distribütörü, Negele Yetkili Distribütörü, gıda prosesi, mühendislik, otomasyon, anahtar teslim gıda tesisleri